ofron

NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH HIDROSANITARE

AKSESORE PER TUALETE

KABINA DUSHI

WC & BIDE

BOLIERE

VASKA

RUBINETA

LAVAMANE

MOBILJE PER TUALET

Kryesore 2017-05-27T10:01:12+00:00

Miresevini ne INSPIRE HIDROSANITARE

Rreth Nesh!

Inspire Hidrosanitare është një kompani me një eksperiencë 20 vjeçare në tregun shqiptar në fushën e hidrosanitareve.  Kompania është distributor ekskluziv i TESY,ElPROM dhe GRANDI , bolieret më të mirë në treg! Gjithashtu dhe i paijsjeve hidrosanitare të markave nderkombetare Vitra, Roca, Fayans, Mega, GPD, ISVEA etj.

Kompania ofron paijsje hidrosanitare dhe shumë produkte të tjera cilësore me çmimet me konkuruese ne treg. Sjell pranë cdo klienti produkte nga më të ndryshmet, tepër cilësore si kabina dushi, bolierë, vaska, hidromasazh, sanitare, e cdo gjë që ju kërkoni.

LEXO ME SHUME

Produktet

Katalogu i plote i produkteve tona!
Kontaktoni me ne!

Gjithmone te gatshem per te ndihmuar

Mos hezitoni te kontaktoni me ne ne lidhje informacione me te detajuara rreth produkteve tona...
Kontaktoni me ne!

Pershtypje nga klientet

Vitra eshte firme shume e njohur ne Angli, ku une jetoj. Nuk ma mori mendja qe ne Shqiperi do gjeja kete firme qe une doja. Sherbim i persosur. Ju uroj suksese.

Brikena

Une zgjodha Rocen per banjot e mia dhe cdo gje doli perfekt si ne cilesi dhe ne dizajn.

Shume faleminderit per perkushtimin tuaj.

Artur

Dizajn dhe cilesi e perkryer. Jam shume e kenaqur me hidrosanitaret qe kam zgjedhur tek ju. Gjithe te mirat.

Violeta

Cmimet me te mira ne treg

Firma jone punon prej 20 vitesh ne tregun e hidrosanitareve dhe i njeh mire nevojat e klienteve te saj. Garantojme cmimet me te arsyeshme dhe me konkuruese ne treg per produktet tona ne raport me cilesine maksimale.

Cilesi e garantuar

Qellimi jone eshte ti mundesojme klientit produkte me cilesi te garantuar dhe jetegjatesi shumevjecare. Kete e arrijme duke bashkepunuar me firmat me te mira nderkombetare si Roca, Vitra, Isvea, Tesy etj

Partneret Tane